Bilgi

Clash Of Clans 4. Seviye Köy Düzeni

Clash of clans oyunu, mobil uygulama olarak çıktığından beridir mükemmel derecede ilgi görmüş vaziyette bulunmaktadır. Tabii bu kadar kullanıcıya sahip olmasının getirdiği bir takım topluluklar ve bunların sorunları göze çarpmaktadır. Özellikler yeni başlayanlar için her savunma da hüsran yaratacak şekilde köy düzenlemeleri yapılmasına karşın sizlere bu yazımızda clash of clans 4. Seviye köy düzeni hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

Clash Of Clans Nasıl Oynanır?

Elinize, 75 adet duvar, top, okçu kulesi ve havan gibi savunma eşyaları bulunmaktadır. Elinizde bulunan tüm savunma imkânlarını seferber edip artık bir dahaki düşman saldırısında püskürtmeyi hedefleyebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz köyünüze şöyle bir örneklendirme yapabiliriz. Eğer ganimetinizi korumak istiyorsanız köyünüzün ve savunma eşyalarınızın tam ortasına altın ve iksir depolarını koyabilirsiniz. Eğer ki kupa sayınızı korumak istiyorsanız ( ki bu seviyelerde ganimet kupadan daha önemlidir) köy binanızı köyünüzün ve savunma eşyalarınızın arasına yerleştirebilirsiniz. 4. Seviye gibi bir seviye de genellikle düşmanlarınız sizlere karadan düzenlenecek saldırılara maruz bırakabilir. Bu sebepten dolayı öncelik olarak hava savunmanızı 1. Seviyede bırakıp top, havan ve okçu kulelerinizi 1. Tercihiniz olarak yükseltmelisiniz. 1. Seviyede bulunan hava savunmasının saniye başına verdiği hasar 80 olunca bu seviyeler için yeterli kalmaktadır.

Clash Of Clans Köy Düzenleri

Elinizde bulunan yaylı tuzak ve bombalarla size saldıran düşmanlarınıza kötü sürprizler yaparak onları püskürtmeniz daha kolaylaşacaktır. Oyunun başlarında olduğunuz için genellikle 2 ya da 3 tane inşaatçınız olabilir. Genellikle oyunculara bir seferlik verilen taşlar hemen harcanmaktadır. İleri seviyeleri düşünerek taşlarınızı harcamamalı ve biriktirerek maksimum sayı olan 5 adet inşaatçıya sahip olarak sanki hiç beklemiyormuşçasına sürekli eşyalarınızı geliştirebilirsiniz. Oyun içerisinde inşaatçı sayınız gerçekten çok önemlidir. Önemli bir yükseltme yapabilmeniz için boşa çıkacak olan inşaatçıları beklememek için taşları biriktirmelisiniz. Köyünüzde bulunan 1 adet laboratuvar ile ordu askerlerinizi güçlendirerek daha kuvvetli saldırılar yapabilirsiniz. Ve savunabileceğiniz kadar yeterli ganimet elde etmiş olursunuz. Bu ve bunun gibi bütün seviyelerle ilgili bütün clash of clans köy düzenleri veya saldırı taktiklerini öğrenmek istiyorsanız sitemizden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı