Bilgi

EN İYİ YABANCI HOSTİNG FİRMALARI 2022

İnternet sitenizi yayına açacaksınız ve güvenilir bir hosting firması mı arıyorsunuz? Sizler için gerekli araştırmayı yaptık ve son zamanların en kaliteli hosting firmalarını derleyip özelliklerini yazdık. Artık yüksek seviyede kaliteli hizmet alabilecek ve hiç kesintisiz yayın hayatına devam edebileceksiniz. En iyi yabancı hosting firmaları 2017 yılında en çok tercih edilen firmalar bulunmaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen hosting firması başta godaddy olarak görülmektedir.

Godaddy

Sadece hosting değil domain alt yapısında da oldukça iddialı olan şirketlerden biri olan firma her tür müşterisine uygun paketleri ile farklı domain uzantıları ile vps ve de dedicated sunucular sayesinde sektörde ismini duyurmuş en ünlü firmalardandır. Eğer hosting yer sağlayıcı hakkınızı godaddy taraftan yana kullanırsanız daha fazla WPS sunucusundan yararlanmak için hosting veri merkezini Avrupa olarak seçmeniz doğru olacaktır. Zaten dedicated sunucusunu Amerika Birleşik Devletleri için hizmet vermektedir. Sitenizi hayata geçirmek istiyorsanız sizler ilk etapta hosting olarak bir yıllığına 27 lira vererek godaddy hosting alabilirsiniz.

İpage

ikinci olarak ipage, veri merkezi Amerika Birleşik Devletleri, Yeşil Enerji ve doğa dostu olarak bilinen uygun fiyata çok değerli bir yer sağlayıcı firmasıdır diğer hosting firmalarından onu ayrı kılan sizlere sağlamış olduğu hosting hizmetinin yanı sıra eklentilerini ücretsiz olarak yapmasıdır. İnternet sitenizin güvenliği her şeyden önce önemlidir. İpage hosting firması bu güvenliğin önemini iyi anlamış ve kendinden hizmet alan müşterilerine ücretsiz olarak eklentisini kurarak güvence altına almıştır. Şirketin en büyük özelliklerinden biri de destek konusunda hızlı hareket etmesidir sorulan sorular en geç 5 dakikada geri dönüş yaparak desteği en hızlı veren bir firma olarak bilinir. İpage sizlere istediğiniz zaman paranızı iade ediyor parayı iade için yalnız birkaç şartları bulunmaktadır. Birincisi hosting alırken beraberinde kaydettiğiniz domain parasını geri iade etmiyor. İkincisi firmadan 30 gün dolmadan para talebinde bulunursanız paranızın hepsini alabilirsiniz domain hariçtir. Üçüncüsü eğer hizmet kullanmaya devam edip bir ay sonra iki ay sonra gibi sürelerde para talebinde bulunursanız sadece kullanmadığınız ayların parasını geri almış olabilirsiniz.

A2host

A2host en çok tercih edilenler listesine yeni katılan bu firma özellikle WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Şirket müşterilerine paylaşımlı hosting de dahi SSD olanağı sağlamaktadır. Dahası Turbo paket olarak adlandırılan paketinde 20 kat daha fazla verim alabileceğiniz ayarlar mevcuttur. Cpanel sahibi olan firma sizleri sıkıntılı bir duruma sokmayacak ve sistem tarafından verileriniz günlük olarak yedeklenen bir firmadır. Yani sitenizin hacklenip çökmesi durumunda sizi garanti altına almış olacak sitenizi hostinge eklediğinizde paketten yüzde 50 indirim alabilirsiniz. kazandığınız indirimi otomatik olarak ödemeler kısmında görebileceksiniz. Daha sonraki yıllarda bu indirimden maalesef yararlanamayacaksınız. Eğer ciddi ve uzun süreli bir proje için hazırlanıyorsunuz indirim hakkınızı bu proje için kullanmanız sizin yararınıza olacaktır

BlueHost

Yine Amerika Birleşik Devletleri kaynaklı bir hosting firmasıdır. Şirket sisteminde hosting yer sağlayıcı hizmeti verirken bunun yanında VPS ve özel sunucularda bulundurmaktadır. Dedicated hosting ile yüksek oranda trafik alan bir siteniz varsa bu hostu kullanabilirsiniz hem fiyat bakımından hem de performans açısından piyasada oldukça başarılı olan bluehost kullanıcılarına müşteri hizmetleri konusunda da son derece başarılıdır. Bu firmadan hosting hizmeti aldığınızda basit bir hostingden daha fazlasına sahip olacaksınız tüm kullanıcılar için seviye gözetmeksizin kaliteli bir Cpanel, özel kurulum scriptleri gibi reklam kodları bu imkanların arasındadır. Firmanın vermiş olduğu hizmetten memnun kalmaz iseniz istediğiniz zaman para talebinde bulunabilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı