Bilgi

Iphone İçin Müzik İndirme Programı

Bilindiği üzere telefon piyasasının en pahalı cihazlarına sahip olan İphone, diğer telefonlara göre biraz daha elit kesime hitap etmektedir. Bu nedenle Apple, kullanıcılarına müziği bile satıyor. Buda IOS işletim sisteminin mağazası olan App Store’de müzik indirme imkânı veren programların neredeyse hiç bulunmamasının nedeni. Bu yüzden sizlerle bu yazımızda çevrimdışı olarak müzik dinleyebileceğiniz İphone için müzik programı paylaştık. Bildiğiniz üzere Jailbreak olmadan İphone üzerinden müzik indirmeniz imkânsızdır. Peki, Jailbreak’li cihazlar indirme işlemini yapmak için hangi programları kullanabilir? Kısaca sizlere Jailbreak olan ve olmayan telefonlarınıza nasıl müzik indirebileceğinizi anlatacağız.

Müzik İndirme Programları

İlk olarak Jailbreak olan cihazlar program kullanarak kolayca müzik indirebilir. Kendinize güvenebilir ve cihazınıza Jailbreak yapabilirseniz İphone müzik indirme için sadece kaliteli ve iyi bir program gereklidir. Birkaç programı sizle paylaşalım. İlk olarak Cydia ile indirebileceğiniz uygulama Musicbox. Bu uygulama üzerinde bulunan müzikleri internet aracılığıyla cihazınıza yükleyebilirsiniz. Diğer bir uygulamada Youtube üzerinden video ve müzikleri cihazınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz Multiclip. Ayrıca bu uygulama ile Youtube deki videoları mp3 olarak da cihazınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca belirtelim ki birçok internet sitesinde Jailbreak’siz müzik indirme diye gördüğünüz programlarda müzikler telefonunuza inmemektedir. Yani çevrimdışıyken o müzikleri dinleyemezsiniz, çevrimiçiyken de dinlerseniz internet paketinizden gidecektir.

Müzik Nasıl İndirilir?

Jailbreak olmayan cihazlar için müzik indirme işlemi biraz daha zordur. Bu durumda İphone için müzik indirme programı işe yaramayacak başka yöntemlerle müzik indirmeniz gerekecektir. Sizde kablolardan bıktıysanız ve artık saatlerce müzik atmayla uğraşmak istemiyorsanız iTunes’i kullanmadan kısaca müzik atabilirsiniz. Dropbox’u kullanarak PC’nizden cihazınıza kablosuz bir şekilde hızlıca müzik atabilirsiniz. Ancak Dropbox dosyalarını eşitlemezseniz çevrimdışıyken müzik dinleyemezsiniz. Başka bir yöntemle de farklı farklı müzik satın almaktansa müzik dinleyeceğiniz Spotify gibi bir uygulama alarak çevrimdışıyken de müzik dinleyebilirsiniz.

Bu şekilde İphone müzik indirmeyle uğraşmak istemiyorsanız cihazınıza Jailbreak uygulatmalı ve cihazınızı öyle kullanmalısınız. Ancak unutmayın ki cihazınız Jailbreak olunca cihazınızda IOS çeşitli sorunlar çıkarabilir. Örneğin orijinal bir satın alma yapacaksanız Jailbreak telefonunuzda problem yaratır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı