Bilgi

Ipvanish İncelemesi

İnternette gerçekleştirdiğiniz her harekette dijital izler bırakırsınız. Kısıtlama olmadan, bütün internet sitelerine kimlik ve kişisel bilgilerinizi de koruyarak ulaşmanızı sağlayan alt yapıya VPN denir.  Bu alt yapıdan yaralanmak için güveneceğiniz VPN sağlayıcılara ihtiyacınız vardır. Merkezi Amerika’da olan, 60’ dan fazla ülkede  700’ den fazla sunucusu ve 40 binden fazla IP’si bulunan ipvanish, güvenli ve çok  tercih edilen VPN sağlayıcılarından birisidir. 

Ipvanish Nedir?

Ipvanish, internet trafiğinizi şifreleyip kendi sunucuları ile bağlantı kurar ve IP adresinizi değiştirir. Böylece online gizliliğiniz sağlanmış olur, daha sonra yapacağınız tüm hareketler o sunucuya ait gibi görünür.

Başka firmalarla karşılaştırdığımız zaman son derece uygun fiyatlar sunan ipvanish, yıllık satın alımlarda ciddi indirimlerde bulunuyor. 1 aylık satın alma 10 $, 3 aylık satın alma 26$, 1 yıllık satın alma ise 77 $ olarak ücretlendirilmiş. Ödemenizi kredi kartı, banka transferi ya da PayPal ile yapabilirsiniz. Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız 7 gün içinde iade edip, paranızı geri talep edebilirsiniz. Fakat firmanın iade şartlarını ihlal etmenizden dolayı hesabınız kapatılmış ise para iade talebinde bulunamazsınız. 

Ipvanish Nasıl Kullanılır?

Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra anonim bir VPN hesabı edinmiş oluyorsunuz. Bu VPN istemciyi, bilgisayarınıza indirerek kullandığınız işletim sistemine göre kurulum aşamalarını takip edip programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık abonelik süreniz boyunca istediğiniz yerden ve zamanda, istediğiniz siteye hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ipvanish’in sunduğu bütün VPN hesapları; sınırsız bant genişliği, şifreli bağlantı, anonim dinamik IP, kapalı port sorunu olmaksızın anonim olarak güvenli ve hızlı bağlantı sunmaktadır. Şirket kullanıcılara ait sunuculara bağlantı zamanları dahil hiçbir verinin kaydını tutmamaktadır. Kullanıcılar, sınırlama olmaksızın istedikleri kadar sunucu değiştirebilir,  indirme ve yükleme yapabilirler.

Yapılan hız testlerinden olumlu sonuçlar alınan ipvanish, sizlere hızlı sunucular ve hızlı video yükleme imkanı sunmaktadır. PC dışında birçok cihaz ile uyumlu olan ipvanish, aynı anda birden fazla cihazda kullanılabilmektedir.

Ipvanish ile yaşayacağınız herhangi bir sorunda müşteri destek ekibine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şikayet ve sorunlarınızı mail ile iletebileceğiniz gibi, her daim ulaşabileceğiniz  forum sitesi de bulunmaktadır. Ayrıca Amerika çalışma saatlerinde aktif olan canlı destek hattı da mevcuttur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı