Bilgi

KYK Yurtlarında Online Oyun Oynama

Devlete bağlı kurumların genelinde çoğu internet sayfasına erişim engeli bulunmaktadır. Bunun sebeplerinden bazıları da iş hayatına engel olmamak ve çalışma disiplinini bozmamaktadır. Yine devlete bağlı yurtlarda da bu yasaklar geçerlidir. Yasak ve internet erişim engellerinin en büyük temel sebeplerinden bir tanesi şüphesiz, ders çalışma konusunda geri planda kalmamaktadır. Çünkü yurtlarda belirli bir etüt programı vardır ve buna uyulması zorunlu olmasa bile gereklidir. Özellikle sınav döneminde bu kurala uymakta fayda vardır.

KYK Ping Düşürme

 Yurtlarda her ne kadar sıkı bir disiplin uygulansa da, öğrencilerin dışarıda olduğu kadar yurt içinde de sosyal hayatlarını renklendirme istekleri her zaman vardır. Yurt hayatları için,  oyun oynamak en eğlenceli sosyal aktivitelerden biridir. Bu oyunları oynamanın yolu da tabi ki internet sayfalarından geçer. Online oyun oynamak ise öğrencilerin vazgeçilmez zevkleri arasındadır. Ancak KYK yurtları başta olmak üzere çoğu öğrenci yurdunda, oyun sayfalarına ulaşmak imkansızdır. Öğrenciler için ise, imkansız olması ulaşılmaz olması anlamına gelmemektedir. Pek çok sayfada KYK yurtlarında online oyun oynama gibi seçenekler görebilir ve bu engelleri kolayca aşabilirsiniz. Aşağıda online oyun oynama hakkında birkaç yöntem gösterilmektedir.

VPN programları sayesinde tüm bu engeller sorunsu bir şekilde aşılabilir ve isteyenler Lol ( Legue of Legends ), Dota ve diğer pek çok online oyunları oynamanız mümkün. Denenmiş ve test edilmiş protokoller aracılığı ile bir miktar ücret ödeyerek, programı indirebilir ve hemen kurarak online oyunlarınıza başlayabilirsiniz.

Kyk İnternetiyle Oyun Oynanır mı?

KYK yurtlarında online oyun oynama isteğini karşılayan VPN programları, kullanıcının gerçek kimliğini belli etmediği için herhangi bir risk taşımaz. Çünkü bu programlar ile giriş çıkış yapılan siteler için IP adresleri gereksizdir. Bu da kullanıcı için büyük bir avantajdır. Toplu halde ve aynı anda oyun oynamak isteyenler için de yine geliştirilmiş bir program olan PureVPN sayesinde, sadece bir kişinin VPN programı satın alması yeterlidir. Böylece tüm arkadaşlar aynı anda bir oyunu online olarak oynayabilme imkanına sahip olabilirler.

VPN programları, sadece online oyun oynamak için geliştirilmiş olmamakla beraber, yasaklı sitelere de girişim kolaylığı sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı