Bilgi

Pes 2017 Çıkış Tarihi

Futbol oyunları arasında en sevilen oyunlardan olan Pro Evolution Soccer (PES), Konami şirketinin yaptığı bir oyundur. Genel olarak önce Playstation’a sonrasında bilgisayara çıkarılan bu oyun her sene kendini geliştirerek oyun severlerin oldukça ilgisini kazanmıştır. Bu nedenle de Pes, oyun piyasasının efsaneleri arasında yerini almıştır. Yeni sezonun oyunu olan Pes 2017 çıkış tarihi ise merak konusudur. Genel olarak Fifa’dan 2 ya da 3 hafta önce Pes’in çıktığı göz önüne alınırsa oyunun çıkış tarihi hakkından bir fikir sahibi olunabilinir. Kesin bir tarih olmamakla birlikte 10 Eylül 2016 gibi oyunun çıkması bekleniyor. Genç yaşlı demeden herkesin severek oynadığı Pes 2017, sadece ülkemizde değil tüm dünyada merakla beklenen oyunlar arasında en baştadır.

Pes 2017 Fiyatı

Playstation oyunları göz önüne alındığında oyun fiyatlarının oldukça ciddi meblağlar olduğu görülmektedir. Ancak Pes diğer oyunlara göre oldukça uygun fiyatlıdır ve sizi sıkmayacak bir oyundur. Pes 2016’nın çıkış fiyatı 80TL idi. Buradan yola çıkarsak Pes 2017 Fiyat konusunda çok pahalı olmayacağı anlaşılır. Oyun fiyatının ucuz olmasının yanı sıra indirimleri takip ederek oyunu alabilirseniz çok daha uygun fiyata bu oyunu oynayabilirsiniz. Pes 2017 kesin çıkış tarihi ya da fiyatı gibi oyunla ilgili gelişmeleri sitemizi takip ederek kolayca öğrenebilirsiniz.

Pes 2017 Demo

Birçok oyun üretilmeden önce olaşabilecek hataların çözümü ve insanların nabzını yoklamak için demo olarak yayınlanır. Demo, kısaca tarif edilirse deneme sürümüdür. Bu sayede oyunlar çıkmadan kısa bir sürüm olarak yayınlanır ve hatalar varsa öğrenilir ve tam olarak piyasaya çıkmadan bu hatalar çözülür. Bu nedenle Pes 2017 de diğer oyunlar gibi çıkış tarihinden önce demo olarak yayınlanmıştır ancak bu demo herkese değildi. Zaten Pes 2017 demo kullanım süresi bitti. Yani oyunun demo süresi kaldırıldı ve demo üzerindeki geliştirmeler başlandı. Bu nedenle oyunu görmek için ya da oynamak için çıkış tarihini beklemeniz gereklidir. Oldukça kaliteli efektlerle gelen Pes 2017, diğer Pes serileri gibi oldukça tutulacağa benziyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı